Ветер: 4 km/h | Температура: 8.0° C | Weather

Резервација

Име и презиме: Е-Пошта: Број на гости:
Телефонски број: Дата пристигнување: Број на денови:

Пронајди не

До Вилата се стигнува од Тетово до Старо Село по асвалтен пат, а од Старо Село до домот по макадам пат и маркирана патека која започнува од информативната табла во селото. Вкупната оддалеченост од Тетово до Вилата е 35 километри

Прочитај повеќе...

Во допир со природата

Кога утринското кафе го пиете во друштво со планините, кога под дебела сенка се ладите со егзотичен коктел, кога вечерате а над вас моќно бдее Љуботен, кога чуствувате топлина во вашата душа, кога звездите прават звездена патека над вас, тогаш и само тогаш, знаете дека се наоѓате во Вила Љуботен.

Прочитај повеќе...

Раскошен ентериер

Ентериерот на Вила Љуботен располага со четири спални соби, три купатила, две кујни, две трепезарии и дневен престој со TV. Со еден збор се што е потребно.

Прочитај повеќе...

Кратко за вилата


Добродојдовте во Вила Љуботен, место за одмор и релаксација кое се наоѓа во потполно мирно и зелено опкружување на сончева падина под врвот Љуботен. Домаќинската атмосвера во нашата вила и мирот кој зрачи претставуваат идеално место за сите кои бегаат од секојдневниот и брзиот ритам на живот во подруг и поопуштен свет.

Мирот и незаборавниот поглед во текот на сите годишни времиња ги привлекува нашите гости. Сликовитиот природен пејсаж и околината на ВилаЉуботен се составени од прекрасни пасишта, природни реки и езера

На располагање сме да ви осигураме убав, радосен и опуштен одмор.

Услуги


Сместување

Собите и апартманите ви даваат чувство на опуштена атмосвера, за одмор и спиење во комфортно и атрактивно опкружување.


Деловен туризам

Вила Љуботен со своите услуги е идеално место за VIP деловни собири и деловни презентаци!


WI FI Интернет

Безжичниот интенрет е достапен во целата Вила и е вклучен во цената. Сурфајте на интернет и опуштете се во дворот на Вилата!